Údržba zboží

Aby Vám naše zboží sloužilo k Vaší - a tedy i naší - spokojenosti, je potřeba dodržovat několik pravidel správné péče:

1.     Dodržujte pokyny natištěné na etiketě, všité do výrobků. Podrobněji zde...

2.     Před prvním použitím je vhodné - z hygienických důvodů - zboží vyprat.

3.     Doporučujeme vyvarovat se styku veškerého zboží vyrobeného z pletenin se zdrhovadly, suchými zipy, druky a jinými drobnými předměty v prací lázni. Předejdete tak vzniku nevzhledných zátrhů. V každém případě doporučujeme prát tyto výrobky vždy otočené rubem nahoru.

4.     Stejné pravidlo platí při užívání výrobků - nedoporučujeme nosit přímo na výrobcích z pleteniny batohy, tašky přes rameno, ledvinky apod. Pozor také na etikety s ostrými hranami, často našité uvnitř na podšívce bund nošených přes trička a mikiny. Místní ožmolkování, odření či zátrhy na výrobku nemohou být při reklamaci uznány jako vada materiálu.

5.     Pro podpoření měkkosti výrobků a usnadnění žehlení je vhodné po vyprání použít avivážní prostředek. Pozor však v případě údržby funkčních výrobků!  Běžné termoprádlo můžete prát i ždímat v automatické pračce, s použitím běžných pracích prostředků. Avšak aplikaci aviváže vynechte, může snížit schopnost funkčních materiálů odvádět pot.

6.     V případě praní vlněných výrobků doporučujeme použít prací prostředky speciálně k tomu určené a vybrat prací program vhodný pro vlnu, při teplotě 30°C, případně při teplotě uvedené na etiketě.

7.     Termoprádlo s obsahem polypropylenu zásadně nežehlete!                                                                                        U ostatních typů materiálů se řiďte doporučenou teplotou, uvedenou na všité etiketě.

   

Při zjevném nedodržení výše uvedených pokynů a doporučení nelze při poškození výrobku uznat reklamaci spotřebitele jako oprávněnou!