Výměna zboží zdarma
Rozměrové tabulky na vyžádání

Jitex COMFORT s.r.o.

Jsme malá, ale vytrvalá firma z jihočeského Písku, která navazuje na tradici pletařské výroby ve "starém, dobrém" Jitexu.

    Vlastníme svoji pletárnu, úpravnu i konfekční dílnu, včetně vyšívacího střediska a oddělení sítotisku. Zakládáme si na tom, že známe původ zboží, které nabízíme a tak garantujeme jeho nezávadnost a kvalitu. Celý výrobní proces, od výroby úpletu, až po ušití hotových výrobků, zajišťujeme u nás, jde o ryze českou produkci. Zkrátka nedáme dopustit na zlaté jihočeské ručičky! Levné, ne vždy kvalitní výrobky, dovezené z východu, ty u nás nenajdete.

    Pod značkou Jitex COMFORT nabízíme tradiční pletené zboží, jako jsou trička, mikiny, spodní a noční prádlo, plyšové župany, froté a plyšová prostěradla, a také funkční termoprádlo a další zboží z funkčního materiálu. Samozřejmě v moderním pojetí, s přihlédnutím k aktuálním módním trendům. Vše ve velikostním sortimentu odpovídajícímu naší české populaci. Vybrané dámské i pánské modely nabízíme dokonce až do velikosti 5XL, abychom uspokojili co nejširší spektrum zákazníků.

    Co se funkčního prádla týče, jeho výroba má u nás již dlouhou tradici. Polypropylenové termoprádlo vyvíjíme a vyrábíme již více jak 30 let. Materiály a střihy samozřejmě neustále inovujeme, zkoušíme nové, ověřujeme a testujeme. Věříme, že z naší nabídky termoprádla a dalších funkčních výrobků si vybere opravdu každý. Vedle základních, jednodušších druhů, prověřených léty a řadou spokojených zákazníků, nabízíme také modely s nadstandardním zpracováním, které lze díky kombinaci barev, atraktivnímu vzhledu a netradičním střihům nosit nejen jako pouhé spodní prádlo, ale i jako jedinou vrstvu oblečení. Vybrané modely nabízíme opět až do velikosti 5XL.

    Kompletní nabídku vyráběného sortimentu, jak vrchního oblečení, tak termoprádla a dalších funkčních výrobků, najdete na tomto webu.